مشاوره مالی و سرمایه گذاری

investment

انجام معاملات خرید و فروش بر روی حساب شما:

شرکت وی ای پی مایند در امر معاملات بورس و متشکل از کارشناسان مجرب، آماده ارایه مشاوره برای سرمایه گذاری موفق و سودمند شما در بازار بورس می باشد. یکی از خدمات شرکت مهدسرمایه انجام معاملات بر روی حساب و سرمایه شماست. مدیریت و انجام معاملات بر روی سرمایه شما که در حساب به نام خودتان نزد کارگزار بورس قرار دارد و تنها اجازه معاملات و خرید و فروش سهم در اختیار کارشناسان شرکت قرار می گیرد.

دیگر خدمات مالی مجموعه :

مشاوره و ارائه راه حل تجاری جهت جلوگیری از ورشکستگی مالی

ارائه استراتژی های معاملاتی جهت بازارهای  بورس و سرمایه

ارائه مشاوره سرمایه گذاری در بازارهای مالی ( مسکن ، طلا و … )
Image
در صورتی که زمان کافی برای یادگیری ندارید و قصد سرمایه‌گذاری دارید،
مدیریت حساب خود را به ما بسپارید!
Image

مشاوره تخصصی سرمایه گذاری در بازارهای مالی:

اگر با بازارهای بورس آشنایی کامل ندارید، می‌توانید برای سرمایه گذاری از مشاوره تخصصی ما بهره برده و موقعیت سودآور بهتری را برای خود ایجاد کنید. در این راستا استراتژی عملیاتی بهینه برای سبد سهام و سیستم معاملاتی شما به‌نحوی‌که بتواند عملکرد رضایت بخشی ایجاد کند، طراحی خواهدشد.

راه کار تجاری:

همان‌طور که می‌دانید موفقیت یک تجارت، بستگی به تفکر اولیه و شرایط مورد نیاز در شروع آن دارد، قبل از شروع هر تجارتی مشاوره تخصصی می‌تواند جلوی ضررهای بعدی را بگیرد.

 

بنابراین با توجه به تجربه کافی می‌توانیم راه کاری سودمند در تجارت شما ارائه کرده و نقاط ضعف و خطر را به شما ارائه دهیم.

ورشکستگی:

در صورتی‌که در بازارهای مالی حساب شما دچار افت شدید شده‌است و از کنترل شما خارج شده و یا در تجارتتان دچار ضرر و زیان شدید شده‌اید. نیاز به فردی مجرب خارج از حیطه کاریتان دارید تا از بیرون شما را هدایت کند و بدین ترتیب با حداقل ضرر بتوانید از شرایط به وجود آمده رهایی یابید. در این راستا می‌توانیم راه کارهای خوبی به شما ارائه کنیم.

در صورت نیازبه هرگونه مشاوره در زمینه سرمایه گذاری می‌توانید درخواست خود را ثبت نمایید و یا با شرکت وی ای پی مایند تماس حاصل فرمایید.